ZAŽIJTE SLUŠNEJ KANÁL

 

http://www.bmm-art.cz

Facebook

Reklama

rockster

RUŠÍME PRVNÍ TŘI KONCERTY Z TOUR S DOGOU

Kvůli opatřením ohledně šíření Koronaviru nebude bohužel možné odehrát koncerty v Teplicích, Ostravě a ve Zlíně. Náhradní termíny se řeší.

PRVNÍ TERMÍNY KONCERTŮ NA ROK 2019

V sekci KONCERTY najdete první potvrzené termíny pro letošní rok. Další termíny budeme jako vždy přidávat průběžně.

NA PODZIMNÍ TOUR VYJEDEME S NOVÝM BUBENÍKEM!

Podzimní tour, které startuje už 6. října v Pěnčíně u Turnova, bude zároveň premiérou s naším novým bubeníkem, kterým je PETR MACEK. Rytmus i moč na zkouškách udržel a jak mu to s námi půjde na koncertech o tom se přijďte přesvědčit na vlastní oči! :)

SINGL "KAMENY A PRACH" MÁ SVŮJ VIDEOKLIP!

381Letní festivalová sezóna je pomalu za námi a nás čeká spousta další práce. Než ale vyrazíme na podzimní koncerty, máme pro vás dáreček v podobě nového klipu k singlu KAMENY A PRACH. Přejeme ostrý obraz a skvělý zvuk! KLIKNĚTE ZDE!

NAŠE VYSTOUPENÍ NA VÝRAVĚ A V RADVANICÍCH JSOU ZRUŠENA

Omlouváme se všem fanouškům a v neposlední řadě pořadatelům, ale z důvodu toho, že nás bubeník Jirka Svoboda se včera rozhodl s okamžitou platností ukončit své působení v DE BILL HEADS, nemůžeme bohužel odehrát 24.8. koncert ve Výravě ani 25.8. koncert v Radvanicích. Uděláme všechno proto, abychom mohli znovu koncertovat už příští týden. Velice nás to všechny mrzí a věříme, že nám zůstanete věrní. Děkujeme všem za pochopení.

Stránky

MAZL CUSTOM GUITARS

Návštěvníci

MAZL CUSTOM GUITARS

Reklamní blok

Musicfoto.net